موبایل : 9925080336
ایمیل : admin@ena.co.ir
تلفن : 02153249000
#

فایروال پی اف سنس

نرم افزار pfSense® از نظر نرم افزاری دارای همان ویژگی هایی است که گران ترین راه حل های فایروال تجاری را شامل می شود. در برخی موارد، pfSense شامل ویژگی های اضافی تری نیز می باشد  که در راه حل های منبع بسته تجاری موجود نیست. در واقع اگر بودجه برای خرید فایروال سخت افزاری ندارید از این راهکار استفاده نمائید.

بررسی اجمالی

پروژه pfSense یک نرم افزار رایگان فایروال شبکه است که بر اساس سیستم عامل FreeBSD با یک هسته سفارشی و شامل بسته های نرم افزار رایگان اضافی است. نرم افزار pfSense با کمک ابزارها قادر است همان عملکرد یا بیشتر از فایروال های تجاری رایج را بدون هیچ گونه محدودیت مصنوعی ارائه دهد. این فایروال با موفقیت جایگزین تمام فایروال های تجاری نامی شده است که می توانید در نصب های متعدد در سراسر جهان تصور کنید، از جمله Check Point، Cisco PIX، Cisco ASA، Juniper، Sonicwall، Netgear، Watchguard، Astaro و غیره.

نرم افزار pfSense شامل یک رابط وب برای پیکربندی تمام قابلیت های موجود می باشد. هیچ نیازی به دانش شبکه ای تخصصی  نیست، نیازی به استفاده از خط فرمان برای هر آیتم نیست و حتی  نیازی به ویرایش دستی مجموعه پالسی ها نیست.

سخت افزار

برخلاف اکثر فایروال های تجاری رایج، پروژه pfSense فقط بخش نرم افزاری فایروال است. این بدان معناست که شما می‌توانید سخت‌افزاری را که انتخاب می‌کنید مطابق با نیازهای خاص کسب و کار خودتان باشد.

سازمان‌ها در سرتاسر جهان به نرم‌افزار pfSense برای ارائه حفاظت فایروال با امکانات کامل و قابل اعتماد در فضای ابری متکی هستند.

نصب و راه اندازی

نصب از طریق انتخاب سخت افزار، پیکربندی اولیه pfSense و نصب نرم افزار pfSense بر روی هارد دیسک انجام میشود. نصب سریع و بدون دردسر است و به راحتی می توانید نسخه نمایشی شخصی خود را در یک محیط مجازی راه اندازی کنید.

خدمات ما

نصب

ساخت سخت افزار رکمونت

راه اندازی

اجرای پالسی

 

 

 

دسته بندی ها

تماس با ما