موبایل : 9925080336
ایمیل : admin@ena.co.ir
تلفن : 02153249000
#

میکروتیک

میکروتیک به طور رسمی یک تولید کننده تجهیزات شبکه در لتونی است. این شرکت روترهای شبکه سیمی و بی سیم، سوئیچ های شبکه، اکسس پوینت و همچنین سیستم عامل ها و نرم افزارهای کمکی را توسعه داده و به فروش می رساند. این شرکت در سال 1996 با تمرکز بر فروش تجهیزات در بازارهای نوظهور فناوری اطلاعات تاسیس شد. تا اوت 2019، وب سایت شرکت حدود 280 کارمند را گزارش کرده و  در سال 2021، میکروتیک با ارزش 1.24 میلیارد یورو، سومین شرکت بزرگ در لتونی و اولین شرکت خصوصی بود که از ارزش 1 میلیارد یورو در لتونی فراتر رفت.

میکروتیک در سال 1996 در ریگا، لتونی به عنوان یک شرکت نرم افزار رایانه شخصی تاسیس شد. در سال 2002  میکروتیک شروع به تولید سخت افزار خود کرد.در 23 مه 2018، سیسکو Talos Intelligence Group گزارش داد که برخی از دستگاه‌های میکروتیک در برابر بدافزار VPNFilter آسیب‌پذیر هستند.

    روترهای میکروتیک توسط بدافزار ارز دیجیتال Coinhive در معرض خطر قرار گرفته اند. RouterOS  از طریق نسخه 6.42 به مهاجمان راه دور تأیید نشده اجازه می دهد تا فایل های دلخواه را بخوانند و فایل های دلخواه را به دلیل آسیب پذیری در رابط WinBox بنویسند.

در ژوئن 2021، یک بات نت متشکل از دستگاه های میکروتیک محافظت نشده، حجم عظیمی از ترافیک لایه برنامه را با استفاده پروتکل http ایجاد کرد که منجر به DDOS شد.

 

 

خدمات ما

راه اندازی و راهبری نموده و از تمامی سرویس های مورد استفاده همچون

Web proxy-DHCP-DNS-shaping-wireless-Hostspot

مسیر یابی، سوییچینگ، فایروالینگ، وایرلس

نصب و راه اندازی و پیکربندی تجهیزات تخصصی شبکه های وایرلس

مدیریت پیشرفته پهنای باند در میکروتیک و مباحث پیکربندی فیلترها و کنترل ترافیک

مدیریت پیشرفته کاربران (User Manager) و مباحث RADIUS Server

ارتباط روترها و  مسیریابی پیشرفته با استفاده از تجهیزات میکروتیک

امنیت

ایمن سازی و secure نمودن شبکه های میکروتیکی

پیاده سازی وی پی ان و تانلینگ در میکروتیک

 

دسته بندی ها

تماس با ما