ارتباطات نوین اَکابر (اِنا)

رزومه

اکابر

شرکت ارتباطات نوین اَکابر در دنیای امروز تکنولوژی ارتباطات به طرز چشم گیری در حال پیشرفت و حرکت در مسیر رسیدن به آینده ای بهتر است. به فراخور این موضوع کسانی امروز میتوانند موفق باشند و آینده روشنی برای خود و سازمان متبوعه خود متصور شوند که خود را همگام و همراه با این مسیر سازند.

تیم متخصص اکابر، با استفاده از نیروی جوانی ، تخصص، دانش و تجربه خود با بهره گیری از نوین ترین و برترین تکنولوژی های حال حاضر دنیا شما را به بهترین شکل ممکن در مسیر رسیدن به آینده ای که در آن بتوانید بهترین های تکنولوژی را در اختیار داشته باشید همراهی می نماید.

درباره ما ...

شرکت ارتباطات نوین اَکابر ارائه کلیه خدمات اینترنت و اینترانت، ارائه خدمات تجهیزات در زمینه کلیه امور رایانه ای شامل سخت افزار ، اسمبل و تعمیر و نگهداری فنی کامپیوتر، طراحی ، تولید و پشتیبانی نرم افزارهای رایانه ای، تولید  و ارائه دستگاه های جانبی و قطعات و ملزومات رایانه،  تهیه و تولید و ارائه سیستم های رایانه ای شخصی و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی و فعالیت در زمینه نصب و راه انداری و پشتیبانی فنی شبکه های کابلی و غیرکابلی،  ارائه خدمات میزبانی وب و طراحی صفحات وب و ارائه دستگاه های جانبی خرید و فروش و خدمات پس از فروش کلیه تجهیزات و سیستم های کامپیوتری.

در پایان به اطلاع میرساند شرکت ارتباطات نوین اَکابر در چندین پروژه بزرگ در سطح کشور چندین راهکار ترکیبی سازمانی ارائه نموده که طبق استانداردهای روز طراحی و پیاده سازی شده است.

درباره ما ...

ویژگی‌های ما

 • خلاقیت
 • روحیه کار تیمی
 • صداقت
 • وقت شناسی و تعهد به زمانبندی ها
 • مسئولیت پذیری
 • کشف و یادگیری آموزه های جدید
 • اشتراک گذاری تجربیات و دانش با دیگران
 • راهبری و مدیریت تیم بسوی موفقیت
 • سرعت عمل
 • سخت کوشی
ویژگی‌های ما

مزایای همکاری با ما

 • ارائه راهکارهای خلاقانه در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات و تولید ایده به نرم افزار
 • طراحی و عرضه گزارشات و ارائه های حرفه ای در انجام هر کار یا پروژه
 • تضمین تعهد همکاری با حداقل 2 سال
 • تلاش جهت بهبود وضعیت جاری سازمان در حوزه مرتبط
 • تغییر فضای کاری به محیطی شاد و پویا و فعال
 • ارائه خروجی و معرفی و پیاده سازی ابزارها و داشبردهای مدیریتی جهت ارزیابی ها
مزایای همکاری با ما
زمینه فعالیت کاری

حوزه هایی که طبع، علاقمندی و توانایی در آنها تست و ارزیابی شده استعداد و توانایی های ذاتی را نیز جلا بخشیده به نحوی که در نهایت هرآنچه را که فرا گرفته ایم به بهترین وجه در عمل به کار می آیند. در تمامی این حوزه ها مهمترین شاخص برای ارزیابی عملکرد ما بر اساس خوداظهاری، علاقه فراوان به انجام کار با نهایت خلاقیت و پشتکار است و از آنجایی که دامنه فعالیت های رسته تخصصی فناوری اطلاعات بسیار وسیع و نامحدود است سعی بر آن بوده تا از تمامی این حوزه ها اشراف نسبتاً کاملی داشته باشم اما یقیناً تخصص کامل بر روی چند حوزه مشخص و معین است که همین موضوع نقطه قوتی برای نتیجه تلاشهای مستمر ما می باشد،که ریز حوزه های کاری بهمراه درصد تسلط به شرح جدول زیر است.اگر حوزه ای مرتبط دیگری وجود دارد اما در جدول روبرو موجود نیست،کافیست از طریق کانال های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

 • شبکه و زیرساخت های سخت افزاری و ارتباطی
 • امنیت شبکه و امنیت اطلاعات
 • اینترنت اشیا
 • تحلیل، طراحی و تولید نرم افزار
 • پیاده سازی سرویس های اکتیو شبکه
 • طراحی و اجرای وب سایت و پورتال سازمانی
 • طراحی و اجرای سئو و بهینه سازی سایت ها
 • دیجیتال مارکتینگ در شبکه‌های اجتماعی
 • یکپارچه سازی سرویس ها و نرم افزارهای سازمانی
 • پیاده سازی چارچوب های بین المللی
 • راهبری سرویس های شبکه
 • ارائه برنامه و پلان جامع توسعه کسب و کار
 • تولید راهکارهای آموزشی و تدریس
نمودار اولین های شرکت

اعضاء شرکت ارتباطات نوین اَکابر از سال 1382 در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات وارد شده و در این سالها با توجه به کسب علم و دانش،موازی در اجرا و مشاوره های تخصصی در سازمان ها و شرکت های مختلف پرداخته اند.تا در مهر ماه سال 1397 موفق شده با در اختیار داشتن کوله باری از تخصص و تجربه شرکت ارتباطات نوین اَکابر را تاسیس نمایند.

تخصص فناوری اطلاعات

گذراندن و کسب مدارک تخصصی در کنار بکار گیری از این دانش آکادمیک و خلاقیت یعنی کوهی از تجربه…بنابراین هدف ما از کسب مدارک تخصصی افزایش سطح دانش و توانایی و بهره مندی از موقعیت های شغلی بهتر و بیشتر است ،زیرا اطلاعات تخصصی زیربنایی حرفه ی برای ارائه بهتر است اگرچه مدرک تمامِ ماجرا نیست!

تسلط در تخصص

مهارت های سخت یا آنچه که بطور فنی و تخصصی در حوزه کسب و کار تسلط لازم و کافی و وافی را بر آنها داشته ایم،بشرح زیر تقدیم می گردد.لازم به ذکرست این موارد مهمترین توانایی های تخصصی مرتبط است و موارد بیشتری خارج از این مبحث می باشد.

تسلط در تخصص

تجربیات داوطلبانه

مشارکت در پروژه های ناممکن و پرخطر در کلیه نقاط کشور را تجربه کردیم، شهر به شهر و استان به استان رفته ایم و در سخت ترین شرایط ممکن تجربه راه اندازی شبکه های خصوصی را داشته ایم.در این مدت در کنار مشتریان خود بوده و دلسوزانه خدمات مشاوره ای رایگان را عرضه داشته و در صورت نیاز بر اساس بودجه های مختلف بهترین ها را پیشنهاد و اجرا نموده ایم.

 

خدمات تخصصی

 

زیرساخت

كابل كشي ساخت يافته؛ كابل كشي عمومي ولتاژ پايين را براي استفاده در محدوده مشتري مشخص ميكند كه ممكن است شامل يك يا چند ساختمان در يك محوطه باشد.

زیرساخت

مخابرات و ارتباطات

طراحی دکل مهاری مخابراتی جهت ایجاد ارتباطات بیسیم ایمن شده، بنا به درخواست مشتریان راه اندازی میگردد.طرح توسعه سانترال و جایگزینی با ویپ با کمترین هزینه در این راهکار امکان پذیر خواهد بود.

مخابرات

عملیات اجرائی

پياده سازي زيرساخت مورد نظر اين سند بر مبناي استاندارد و راهكارهاي كابل كشي ساخت يافته بوده كه بازه گسترده و متنوعي از خدمات شامل صدا، داده، متن، تصوير و ويديو را پوشش ميدهد.

شبکه خصوصی

طراحی و مشاوره در زمینه راه اندازی ارتباط امن بین دفاتر و شعب با در نظر گرفتن نوع بستر ارتباطی و بودجه مورد نظر مشتری صورت میپذیرد.

شبکه خصوصی

مرکز داده

مركز داده  به مجموعه اي از ارائه دهندگان خدمات، زيرساختهاي ارتباطي،امنيتي و تجهيزات الكترونيكي گفته ميشود كه براي ارايه، نگهداري و پشتيباني از خدمات تحت شبكه اينترنت،اينترانت،اكسترانت بكار گماشته ميشوند.

امنیت اطلاعات

امنیت فناوری اطلاعات به بررسی نقش مهم سیاست‌های دولتی در مقوله امنیت فناوری می‌پردازد؛ و به‌طور کامل نقش کشورها در جهت تأمین امنیت را مورد بررسی قرار خواهد داد.

 
مهارت های متفرقه

مهارت های متفرقه ای که در طول عمر فناوری اطلاعات در کنار تخصص فنی اعضاء تیم،خلاقیت و تمرکز بیشتری را برایمان رقم زده،که بشرح جدول زیر است:

مهارت های نرم      

بر این باور هستیم که این مهارت های نرم  هستند که ما را از فناوری متمایز می کنند بنابراین، فقط تمرکز بر روی فعالیت های فنی افراد مهم نیست بلکه داشتن مهارت های نرم هم به اندازه مهارت های سخت (فنی – تخصصی) اهمیت دارند، زیرا  اگر مهارت نرم در کار نباشد فعالیت های فنی و مهارت های سخت افراد چندان گره از کار ارائه خدمات برنخواهد گشود.تکنولوژی اطلاعات، به ما کمک خواهد که بدانیم چه طور محیط اطرافمان را تحت تأثیر قرار دهیم و چطور از آن بهتر مراقبت کنیم.فناوری اطلاعات  وسیله‌ای برای رشد اقتصاد است.فناوری اطلاعات  محل کار را جذاب‌تر‌، کیفیت مراقبت‌های پزشکی را بهبود و دولت را مسئولیت‌پذیرتر و در دسترس‌تر برای برآورده کردن نیازهای شهروندان مینماید . تعریف فناوری اطلاعات فناوری مربوط به سخت‌افزار و نرم‌افزار کامپیوتر برای پردازش، ذخیره‌سازی و انتقال اطلاعات است. فناوری اطلاعات مبحث جدیدی است که به‌سرعت رشد کرده و تغییرات بنیادی در دنیای کنونی ایجاد می‌کند.

مهارت های نرم      
شرح شرایط همکاری

اگرچه حضور در اکثر حوزه های تخصصی غیرمرتبط و سایر فعالیت های غیر رسمی نیز توسط ما قابل یادگیری و ارائه می باشد، اما حسب تخصص چندین ساله و بر طبق دامنه تجربیات و اندوخته های شغلی امکان و شرایط همکاری را بر اساس فعالیت رسمی مورد تایید بوده و گرنه باور داریم در هر حوزه ای که نیاز به ارائه خدمت باشد باتوجه به شناختی که از توانایی های خود داریم، قادر هستیم به شکل ارزنده ای آن فعالیت را به سرانجام برسانیم.

 

کلیات همکاری

ما متعهد به اجرای حرفه ای پروژه های خود هستیم،این یک شعار نیست در عمل ثابت کرده ایم.مدیریت فناوری اطلاعات به مفهوم ساده یعنی توانایی، مهارت و بهره‌مندی از افزارها و ابزارهای دیجیتالی (تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری) به منظور تولید، پردازش، نگهداری، جمع‌آوری، ذخیره، حفاظت، توزیع، انتقال و بازیابی داده‌ها و اطلاعات به شکلی مطمئن و امن جهت بهبود در وضعیت عملکرد سازمان. به عبارت دیگر مدیریت مطالعه، طراحی، توسعه، پیاده‌سازی، پشتیبانی یا مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر علم رایانه، خصوصاً برنامه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزار با رعایت امور امنیتی بر روی بستر‌های زیرساختی به همراه امور نشر و انتقال دیتا و اطلاعات را مدیریت فناوری اطلاعات می‌گویند. مدیریت فناوری اطلاعات به اطلا‌عات عمومی مدیریت و همچنین مرتبط به فناوری اطلاعات، تجربه در امور منابع انسانی، داشتن روحیه کاری مرتبط به همراه قبول مسئولیت در پست مدیریتی، درک تغییرات سریع فناوری و تأثیرات ناشی از آن بر محیط و پیرامون کسب وکار نیاز دارد.فرايند تحول سازماني فرايندي بسيار پيچيده است که نياز به تغييرات بلندمدت دارد. به‌منظور اعمال اين تغييرات در سازمان باید ‏فرهنگ سازماني ،استراتژي ها، اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت سازمان،تکنولوژي و اطلاعات نقش بنيادين ايفا می‌کنند. اين مسئله زماني از ‏اهميت بيشتري برخوردار مي‌شود که مديريت تحول تغييرات بنيادين بر روي فرايندهاي کسب‌وکار سازمان بگذارد. به‌منظور تحول در ‏فرايندهاي کسب وکار باید زير ساختارهاي اصلي آن فراهم باشد. مهم‌ترین اين زیر ساختارها فرهنگ سازماني مناسب و تکنولوژي ‏اطلاعات مي‌باشد.

0/5 (0 نظر)
error: محتوای محافظت شده...!
ارسال پیام از طریق واتس اپ