ارتباطات نوین اَکابر (اِنا)

قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از بخش فروشگاه اینترنتی ارتباطات نوین اکابر به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط بیان شده زیر تلقی می گردد:
۱- خدمات و محتویات سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به شرکت مهندسی ارتباطات نوین اکابر بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت همچنین بهره برداری غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید می بایست از طریق راه های ارتباطی سایت درخواست خود را ارسال و اجازه نامه کتبی در این زمینه را اخذ نمایید.

۲- کاربر حق دانلود محتوای رایگان را دارد و چنانچه محتوایی رایگان نباشد، باید مراحل خرید و پرداخت به صورت کامل انجام گردد تا اجازه دانلود /  خرید موردنظر باز شود.

۳- محتوای ارایه شده بر روی سایت اکابر با رعایت تمام ملاحظات فنی تهیه و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. بنابراین شرکت مهندسی ارتباطات نوین اکابر مسئولیت هر گونه مشکلات و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری وارده به کامپیوتر و گوشی هوشمند کاربر را از خود ساقط می‌کند.

۴- مدیریت محتوای موجود منحصراً در اختیار شرکت مهندسی ارتباطات نوین اکابر است و شرکت مختار است در صورت صلاحدید در محتوا تغییر ایجاد کند و یا دسترسی به بخشی از محتوا را محدود یا مسدود کند. لازم به ذکر است در مدیریت محتوا، اطلاع رسانی قبلی به کاربران ضرورتی ندارد.

۵- شرکت مهندسی ارتباطات نوین اکابر متعهد می‌شود اطلاعات شخصی کاربران را فقط نزد خود نگه دارد و از افشای آن به هر شخص یا گروه سوم شخص اجتناب ورزد. تنها در مواردی که به موجب قوانین جمهوری اسلامی ایران و بنا به درخواست رسمی ارگان‌ها و سازمان های دولتی ذیصلاح نیاز به ارایه اطلاعات شخصی کاربران باشد، موظف به همکاری طبق قانون خواهد بود و هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.۱-۵- هنگام ثبت نام و عضویت در سایت ، متقاضی موظف به ارایه مشخصات فردی خود شامل: نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه است. پس از انجام مراحل ثبت نام و تایید نهایی عضویت، پروفایلی برای کاربر تشکیل خواهد شد که کلیه فعالیت‌های کاربر در سایت اعم از سفارشات و خرید های تا بحال انجام شده و غیره در آن ثبت می‌شود. کاربر می‌تواند در هر زمان و با استفاده از مشخصات کاربری خود با مراجعه به پروفایل شخصی اش نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کند.

۶- بدیهی است محیط وب از امنیت کامل برخوردار نیست بنابراین اگر در حین انتقال اطلاعات هر گونه دسترسی توسط افراد یا گروه‌های سوم شخص به اطلاعات کاربر ممکن گردد، هیچ مسئولیتی متوجه وب سایت اکابر نخواهد بود.

۷- محتوای موجود بر روی سایت ارتباطات نوین اکابر برای مطابقت با قوانین رسانه‌های کشور جمهوری اسلامی ایران بازبینی شده‌اند. ولی اگر در هر صورت مضامینی به نظر کاربر مناسب نمی‌آیند، کاربر می‌بایست نظر خود را به مدیریت اعلام نماید. بدیهی است تصمیم گیری در خصوص ایجاد تغییر در مضامین به موجب قوانین در حیطه اختیارات مدیریت سایت است.

۸- کاربر مجاز نیست اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد. در صورتی که کاربر اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد، مسئولیت هر گونه مشکلی که به واسطه این امر رخ دهد به عهده کاربر است.

۹- هر کاربر فقط مجاز به ایجاد یک شناسه کاربری می‌باشد.

۱۰- در صورت بروز شرایط فورس ماژور و خارج از کنترل همچون زلزله، سیل وغیره که قطع سرویس و ارایه خدمات را به همراه داشته باشد، قرارداد مابین شرکت ارتباطات نوین اکابر و کاربران تا رفع مشکل و وضعیت اضطراری به صورت معلق باقی می‌ماند و پس از بازگشت به شرایط عادی از سر گرفته می‌شود.

مالکیت معنوی:
کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به شرکت مهندسی اکابر می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت ، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری ، نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

استفاده از خدمات سایت:
به محض پذیرش عضویت شما در سایت شرکت مهندسی اکابر، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

0/5 (0 نظر)
error: محتوای محافظت شده...!
ارسال پیام از طریق واتس اپ