ارتباطات نوین اَکابر (اِنا)

مدرسه هوشمند تجربه

شرح نیاز

هم اکنون اکثرمدرسه ها مراکز آموزشی، دانشگاه ها، شرکت ها و سازمان ها، جهت برپایی کلاس های آموزشی، آزمون ها، جلسات و برقراری ارتباط ویدئویی با مدیران ارشد و جزء در خصوص برگزاری همایش ها بدنبال  یک راهکار مجازی برای این نیازمندی ها هستند. آموزش مجازی و یا سیستم های مبتنی بر ویدئو کنفرانس[1] سیستمی است که بواسطه آن و با کمک یک بستر مخابراتی مناسب ارتباط صوتی و تصویری بین دو یا چند نقطه بصورت همزمان برقرار و اشخاص حاضر در این نقاط می توانند بصورت همزمان صدا و تصویر طرف مقابل خود را دریافت نمایند . این جلسات همانند جلسات حضوری برگزار و از کیفیتی مشابه برخوردار می باشند. بستر مخابراتی که سیستم فوق جهت انتقال صدا و تصویر از آن استفاده می نماید میتواند چند نقطه کاملاً متمایز کره زمین را به یکدیگر متصل نماید حداقل سرعت بستر مخابراتی که بواسطه آن می توان  2 نقطه را بوسیله سیستم ویدئو کنفرانس با کیفیت مطلوب به یکدیگر متصل نمود.

[1] Video Conference

ما در شرکت ارتباطات نوین اکابر پس از ماه ها تلاش بر آن شدیم تا نسخه نهایی نرم افزار تحت وب تجربه را راهی بازار نماییم.این سامانه تحت وب بر بستر ابر(بدون نیاز به سرور اختصاصی) به مشتریان عرضه می گردد.در این روش ما هیچ گونه محدودیت در ماژول ها و کاربران به کار نبرده ایم و بر این باور هستیم نرم افزار ناقص در شان و منزلت هموطنان کشور نبوده و از این رو بی نهایت کاربر تعریف نمایید.این سامانه قابلیت ارائه اپلیکیشن را هم برای دانش آموزان داشته هم والدین که در ناحیه کاربری خود هر یک با دسترسی مجزا از اطلاعات بهرمند شوند.ما در این سامانه شش سطح دسترسی کاربران را ایجاد نموده ایم تا هریک،نسبت به سمت های خود در این نرم افزار فعالیت نمایند.این سامانه با اکثر پنل های پیامکی سازگار بوده و در هر لحظه می توانید از تمامی اطلاعات پشتیبان تهیه فرمایید.

arrow

امروزه آموزش  مجازي يا الکترونیکی[1] یک شیوه نوین آموزش از راه دور می باشد که به منظور دسترسی آسان و ارزان به همه منابع و خدمات آموزشی در هر زمان و هر مکان با استفاده از فناوری و ارتباطات   (ICT) انجام می پذیرد. سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS) یا سیستم مدیریت آموزش مجازی [2]LMS ، سامانه یا نرم افزاری است که به صورت الکترونیکی روند آموزش از راه دور را به‌طور خودکار مدیریت می‌کند.

[1] E-learning

[2] Learning Management System

arrow2

ویژگی نظام آموزش مجازی( الکترونیکی)

به عبارتی سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی، سامانه یا نرم افزاری است که به صورت الکترونیکی روند آموزش از راه دور را بطور خودکار مدیریت می‌کند. سیستم نرم افزار آموزش مجازی LMS، روند یادگیری وآموزش را به‌طور خودکار مدیریت کرده و مدیریت اجرایی برنامه‌های آموزشی را در درون یک سازمان تسهیل می‌کند. این سیستم یک روش و منبع کامل برای ایجاد دروس و مدیریت محتوای آموزشی، اشتراک گذاری، برگزاری آزمون و اعلام و بررسی نتایج و در نهایت گرفتن مدرک را شامل می شود. در واقع این سیستم به عنوان یک رابط کاربری میان دانش آموزان یا دانشجویان، اساتید، سیستم های آموزشی آنلاین و … بوده  و سعی در الکترونیکی کردن فرآیند یادگیری و فرآیندهای وابسته و مربوط به حوزه ی آموزش را دارد.

مزایای آموزش مجازی در مجتمع های آموزشی

به بیان دیگر ،LMS یک بسته نرم افزاری است که فرآیند توزیع محتوای الکترونیک بین دانش آموزان و دانشجویان را مدیریت می کند. در این زمینه، مؤسسات و شرکت های بسیاری که در دنیای تجارت آموزشی فعالیت دارند، برنامه های کاربردی پیچیده و عظیمی طراحی کرده اند که با عناوین متنوعی همچون سیستم مدیریت آموزشی، سیستم مدیریت کارآموزی، سیستم سرپرستی فعالیت آموزشی، سیستم آموزشی مجتمع وغیره به کاربران آموزش الکترونیکی عرضه می شوند.

برتری سامانه فارسی تحت وب مدارس تجربه

0/5 (0 نظر)
error: محتوای محافظت شده...!
ارسال پیام از طریق واتس اپ