ارتباطات نوین اَکابر (اِنا)

وب کنفرانس دیدار

وب کنفرانس دیدار

شرح نیاز

فناوری همه عرصه‌های زندگی، کسب و کار، تحصیل و آموزش را دگرگون کرده و در حیطه برگزاری آموزش بطور آنلاین نیز این فناوری بیکار ننشسته و متدها و راهکارهای بسیار جذابی برای پیاده‌سازی انواع روش‌های برگزاری آموزش‌ها بصورت آنلاین و برخط ارائه کرده است، اما چرا برگزاری آموزش آنلاین و استفاده از این سرویس برای سازمان‌ها، کسب و کارها، مراکز آموزشی و دانشگاهی یک ضرورت است!؟ امروزه باتوجه به حجم دوره‌های آموزشی، سرعت در برگزاری و کسب نتایج آموزش، از مهم‌ترین دغدغه‌های هر آموزش دهنده دهنده با آموزش‌گیرنده است. بخصوص آنکه مشکلاتی نظیر: طرح کردن سؤالات یک آموزش، چاپ و تکثیر آن‌ به تعداد مورد نیاز، تصحیح اوراق و اعلام نتایج پس از برگزاری آموزش همواره بر سر راه اساتید و حتی داوطلبان شرکت در آموزش قرار داد. سیستم آموزش آنلاین یک روش مدیریتی برگزاری آموزش به شکل نوین است و جایگزینی مناسب برای روش‌‌های سنتی و کاغذی مرسوم. که علاوه بر تسریع فرایند آموزش، سازمان‌ها و موسسات آموزشی را در رسیدن به اهداف بلندمدت بر اساس داده‌کاوی‌های سیستم به سوی موفقیت بیشتر هدایت می‌کند. مهم‌ترین قابلیت‌های سیستم آموزش آنلاین: مدیریت صفر تا صد آموزش، مدیریت دانشجویان، مدیریت محتوا و مدیریت پرداخت هزینه‌های آموزش، زمانبندی آموزش‌ها، تعیین تعداد سؤالات، جلوگیری از تقلب و کاهش نرخ خطای انسانی و استفاده از ماشین برای کنترل دقیق‌تر نتایج و خروجی مورد نظر است. بویژه آنکه مشاهده نتایج و آمار و نمودار‌ها و حتی امکان صدور مدرک موفقیت پس از آموزش توسط داوطلب، سبب رشد و افزایش سرعت در این عملیات سنجش است. همچنین به شدت بر کاسته شدن هزینه‌های چاپ و تکثیر اوراق امتحانی، افزایش سرعت فرایند تصحیح اوراق و اعلام نتایج، از بین رفتن تأثیر اشتباهات معمول انسانی در زمان تصحیح اوراق، برگزاری آموزش‌های در سطح وسیع، عدم نیاز به حضور دواطلب در محل برگزاری آموزش از جمله مزایای استفاده از سیستم آموزش آنلاین می‌باشد.ما با داشتن کادری مجرب در این خصوص و با ارائه بهترین خدمات سیستم‌های آموزش آنلاین از اتلاف منابع مالی و زمانی سازمان جلوگیری خواهیم کرد. شرکت ما دارای سابقه و تجربه طولاني و حرفه‌ای در پیاده‌سازی سرویس‌های مدیریتی تحت وب، همراه توسعه کسب و کار شما در این راستا است.

هدف  از سرویس آموزش آنلاین

مهمترین هدفی که می‌توان از یک سرویس آموزش آنلاین مورد انتظار داشت مدیریت سریع، وسیع، آسان و مطمئن آموزش‌هاست آن نیز با یکپارچه‌سازی و افزایش امنیت بیشتر و به‌واسطه کاهش هزینه‌ها. بنابراین با اجرا و پیاده‌سازی این راهکار بسیار کلیدی علاوه بر بهره‌مندی از مزایای بی‌شمار، قادرید تا همگام با رشد و توسعه سازمان و حجم انبوهی از آموزش‌ها را بدون نیاز به راهکار موازی دیگری کنترل و اجرا کنید.

ویژگی‌های سرویس آموزش آنلاین

مزایای پیاده سازی سرویس آموزش آنلاین

جزییات فنی پروژه بر اساس ضرورت ها

 

ردیف

 

عنوان

اولویت

1

مشاوره و مهندسی خرید سیستم‌ نرم‌افزاری آموزش آنلاین دیدار با ماژول های مورد نیاز

 

2

راه اندازی، پیاده سازی سرویس آموزش آنلاین روی سرور ابری یا مجازی

 

 

3

 

ارائه ابزار مدیریت هوشمند دور‌ه‌های آموزشی

 

 

4

 

تدوین سیاست‌های امنیتی

 

 

5

 

استاندارد سازی مشخصات، دسترسی ها و گروه ها

 

 

6

 

درج کلیه اطلاعات اساتید، دانشجویان و دور‌ه ها و.. به سیستم‌های آموزش آنلاین

 

 

7

 

پیاده سازی سرویس های همراه

 

 

8

 

مدیریت گزارشات سرویس و گردش کارهای مختلف

 

 

9

 

همگام‌سازی سرویس با کلیه سامانه های سازمانی دیگر

 

 

10

 

آموزش و راهبری

 

 

11

 

مانیتورینگ سرویس آموزش آنلاین

 

 

12

 

پشتیبانی یک ساله از سرویس

 

 

13

 

مستند سازی كامل پروژه و ارائه مستندات زیر در قالب های مشخص شده یا بر اساس استانداردهایی نظیر ITIL

 

راهکار های رایج سازمانی سرویس آموزش آنلاین

چندین راهکار در دنیای فناوری اطلاعات برای سیستم‌های آموزش آنلاین وجود دارد که مهمترین آنها سرویس‌های آموزش آنلاین ابری[1] و سرویس‌های محلی[2] هستند بسیاری از سازمان‌های بزرگ امروزی از سرویس محلی استفاده می کنند. زیرا امنیت اطلاعات، کنترل بیشتر و دقیق‌تر، کاهش هزینه و عدم وابستگی به سرویس‌دهنده‌ها سبب شده تا همواره استفاده از راهکار آموزش آنلاین بر سرویس محلی ارجحیت بیشتری داشته باشد. اما حسب آشنایی شما از کم و کیف راهکارها موازی جدول زیر به همراه مزایا و شرح راهکار تقدیم حضور می گردد:

[1] Cloud Online Exam

[2] Online Exam Permises

جدول راهکارهای رایج سرویس آموزش آنلاین

عنوان راهکار

Permises Exam

Cloud Exam

عنوان فارسی

سرویس آموزش آنلاین محلی

سرویس آموزش آنلاین ابری

معرفی راهکار

یک سرویس تحت وب است که توسط ارائه دهنده سرویس و بر روی سرورهای سازمان شما نصب و پیاده سازی می شود در این راهکار نرم افزار در اختیار شما قرار می گیرد و از هر حیث قادر به کنترل، مدیریت و نصب و حذف آن خواهید بود.

یک سرویس تحت وب است که توسط ارائه دهنده سرویس و بر بستر اینترنت عرضه می شود در این راهکار نرم افزار در اختیار شما قرار نمی گیرد بلکه صرفا آدرس آن در اختیارتان هست و شبیه سامانه‌های دولتی از طریق اینترنت قادر به تعریف و برگزاری آموزش هستید

معایب

نیاز به نگهداری مستقیم سرویس

تامین سخت افزار مورد نیاز

عدم مدیریت کامل سرویس

وابستگی به سرویس دهنده

مزایا

مناسب برای سازمان های متوسط و بزرگ

پشتیبان گیری و بازگردانی سریع

دسترس‌پذیری سریع

مدیریت یکپارچه و متمرکز

امنیت بالا

مناسب برای سازمان های کوچک

امکان ذخیره‌سازی حجم کم اطلاعات

پشتیبان گیری خودکار و عدم نیاز به نگهداری سرویس

عدم نیاز به خرید سرور و تجهیزات زیرساختی

امکانات سامانه مديريت آموزش آنلاین

مراحل پیاده سازی سرویس آموزش آنلاین

0/5 (0 نظر)
error: محتوای محافظت شده...!
ارسال پیام از طریق واتس اپ